BİZDE
HAYAL GÜCÜ
ALIŞILMIŞIN DIŞINDA

TASARIMLARIMIZ
HER DİLİ
KONUŞUR

İŞİMİZ
İŞİNİZİ
HIZLANDIRMAK

YİNE
İYİ BİR İŞ YAPIN
BİZİMLE ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN

ÇALIŞMALARIMIZ BİZİ TERCİH EDEN FİRMALAR

T.C. Bursa Valiliği
Burulaş - BURSA ULAŞIM TOPLU TAŞIM İŞLETMECİLİĞİ A.Ş.
Orhan Holding
Parkora
Işıksoy Tekstil
Aslanoba Group
Esat Fisek İç Mimarlık
Mastaş A.Ş
My Okulları
Akia
Grl
ilay tekstil

Eğer iyi bir ürün geliştirirseniz, ormanın derinliklerinde bile olsanız halk sizi bulmak için bir yol bulacaktır. Ama tatmin edici bir kitle istiyorsanız bir internet sitesi inşa etmeniz gerekir.

BİZ KİMİZ ?& HAKKIMIZDA

“2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Dama Bilişim Hizmetleri, 2010 yılında tüm ekibi ile internet ve yazılıma yoğunlaşmıştır. Firmamız, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir.
 
Dama Bilişim, hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosunu sürekli olarak geliştirmektedir. Tüm ekibimiz mesleki ve kişisel kariyerlerini olumlu yönde etkileyecek eğitimler almaktadır.
 
Değişen teknoloji, sektörün gelişmesine ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Dama Bilişim de her geçen gün hizmetlerine dönem şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Üretilen yenilikçi ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunurken; minimum maliyet sağlanması ve süre konusunda son derece titizlik gösterilmektedir.
 
Firmamız,  Müşterilerine en iyiyi sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilmiştir, Dama Bilişim, “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu kurulduğu günden bugüne çalıştığı hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde, iş disiplini ve güvene dayalı iş birliği yatmaktadır. 
 
Dama Bilişim olarak vizyonumuz; “Bilişim teknolojilerinin bilgi birikimi ile deneyimini harmanlayıp, profesyonel internet sitelerini firmanıza en uygun yazılımsal çözümlerle sunarak; günün teknolojisine ayak uydurmanıza yardımcı olmak”tır.”
 

Sosyal ağlar

Sosyal ağ sayfaları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

iyiyiz, iyi!

İŞİMİZNELER YAPABİLİRİZ ?

İnternet Sitesi
özel Yazılım
Arama Motoru Optimizasyonu
Sosyal Medya Danışmanlığı
E-Ticaret
Kurumsal Kimlik
Fotoğrafçılık
Mobil Uygulama

NEREDEYİZ

Bize mesaj gönderin

Gönderdiğiniz mesajlara en kısa sürede cevap verilecektir.

Yıldızlı alanlar zorunlu alanlardır.